פרויקט מנורת האיים – חזון חדש לשלום במזרח התיכון

/, כתבות/פרויקט מנורת האיים – חזון חדש לשלום במזרח התיכון

פרויקט מנורת האיים – חזון חדש לשלום במזרח התיכון

מה שמנהיגי האזור מעולם הצליחו להשיג, שלום בר קיימא במזרח התיכון, פרויקט מנורת האיים של התאגיד האמריקני TUAFI יגשר על כל הפערים ויביא אנשים מדתות שונות להירתם לבניית קבוצת איים בצורת סמל מדינת ישראל מול חופיה.

אם היינו מעלים את הכתבה הזו לפני הבחירות, מצביעי הימין היו מאשימים שמדובר בעוד תרגיל שיווקי של “השמאל המנותק מהמציאות” או אולי עזרה אמריקנית למחנה הציוני כדי להביס את מחנה הימין.

פרויקט מנורת האיים, רעיון חדש שיביא לשלום בר קיימא במזרח התיכון על פי תפיסת עולמם של יזמי תאגיד TUAFI – The United Abrahamic Family Incorporated. קבוצה של אנשים שוחרי שלום כהגדרתם, המאמינים שסכסוכים בין נוצרים, מוסלמים ויהודים הם לא רק הרסניים אלא פוגענים בכל צאצאי אברהם. באמצעות הפרויקט הכלכלי ייפגשו אנשים בעלי דתות שונות ויירתמו לבנייה ולא להרס.אשרי המאמין.

המגה פרויקט בנוי מאיים מלאכותיים בצורת סמלה של מדינת ישראל, מנורת שבעת הקנים, המחוברים ע”י רשת כבישים לחופי המדינה. על פי אתר האינטרנט של התאגיד הפרויקט יביא את המוחות הגדולים והמחויבים ביותר יחד במטרה לבנות מקום שבו אין חשיבות למוצא אתני או לדעות הפוליטיות.

מקום יפה לחיות, לעבוד ולנפוש. שיפור משמעותי בחיי תושבי המזרח התיכון באמצעות חינוך ומרכזי מחקר . בכל אי מלאכותי כיכר, בו יתאספו להחלפת דעות תושבים ומבקרים. המתחם הענק ייבנה ויפעל תוך שמירה על איכות הסביבה, ייצור אנרגיה סולארית ורוח, שיטות מיחזור מתקדמות להפחתת זיהום הסביבה.

כתבה של עוזי בכר מתוך אתר www.ias.co.il
2019-01-14T22:05:52+02:00