יצירת קשר חדש

/יצירת קשר חדש
יצירת קשר חדש2019-01-08T20:42:31+02:00

מעוניין לקחת חלק בפרוייקט? יש לך שאלות אלינו? כאן זה המקום!

פרויקט איי המנורה הוא רעיון פורץ דרך, פוקח עיניים ורענן לשלום במזרח התיכון. אך האם הוא אפשרי? אנו מאמינים שכן, ולימודי הקיימות אשר ימומנו באמצעות נדיבותכם יסייעו למפות באופן מדויק מה נדרש לעשות במסגרת הפרויקט על מנת להפוך את החלום למציאות.

בשלב זה הרעיון הוא בדיוק מה שהוא – רעיון. ואולם, בעזרת הביטחון שלכם בחזון פרויקט איי המנורה ניתן יהיה לבחון את הפרויקט מכל זווית אפשרית, החל מן ההיבט הכספי, דרך ההיבט ההנדסי ועד להשפעה הסביבתית. אלה האוחזים בתקווה לעתיד של דו-קיום בשלום במזרח התיכון יכולים לסייע לנו לממן מומחים במגוון תחומים, המסוגלים לנתח את הרעיון, לספק תשומות באשר לסיכויי היתכנותו ולהציע שינויים במטרה לגרום לו להתממש.

פרויקט איי המנורה שואף להוכיח כי שיתוף פעולה כלכלי הוא המפתח לשלום במזרח התיכון. כאשר קבוצות מכל הגזעים והאמונות מגיעות למכנה משותף במטרה לקדם את החברה, השנאה והקנאות אינן יכולות עוד לחלחל ולבעבע. כוחן רב-העוצמה של האהבה והתקווה ממריץ ומעניק השראה לפרויקט איי המנורה, שהוא חזון שראוי וזקוק לתמיכה ציבורית.

התכניות העתידיות של פרויקט איי המנורה כוללות מחקרים מקצועיים הסוקרים היתכנות, מימון ועוד, אך אנו זקוקים לעזרתכם כדי להשלים אותן.

אם אתם מאמינים במסר זה ומסכימים אתנו כי שיתוף פעולה כלכלי הוא המפתח לדו-קיום בשלום, נשמח אם תעלו תרומה כספית למאמצינו להפוך זאת למציאות. תרומתכם לארגון ללא כוונת רווח שלנו תסייע לנו במסענו לעולם טוב יותר לכולם.